Titulo

Мінімалка 3200 грн занадто велика. 2500 грн було б достатньо, - МВФ

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що МВФ назвали оптимальну для українців мінімальну заробітну плату
Однак перешкоджати української влади встановлювати більшу зарплату представники фонду не стануть. Сообщает https://bdzhola.com

«Для мене ця інформація стала несподіванкою, тому я ще не встигла як слід дослідити, як це підвищення вплине на нашу економіку», – прокоментувала Южаніна.

Нагадуємо, що «на руки» українці з мінімальною зарплатою і так одержувати 2 500, адже 700 гривень «з'їдають» податки.

Картинки по запросу южаніна

Також заступник міністра фінансів України Оксана Макарова пояснила, що МВФ вимагає тільки збалансувати Пенсійний фонд і для цього є різні шляхи вирішення, тобто підвищувати пенсійний вік зовсім не обов'язково.

«МВФ вимагає і ми самі вимагаємо від себе збалансувати Пенсійний фонд. В тому числі і збільшенням пенсійного віку це можна зробити. Але це не єдиний шлях. Ми готуємо зараз комплексний підхід», – сказала Макарова.

Картинки по запросу заступник министра финансов оксана макарова

Заступник міністра зазначила, що пенсійний вік буде підвищуватися в майбутньому, оскільки Україна поки не дійшла навіть до позначки в 60 років для виходу на пенсію жінок, як у сусідній Польщі.

Картинки по запросу женщина выходит на пенсию

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував, що уряд розробляє рішення щодо зміни пенсійної системи, які дозволять зробити її більш справедливою і самодостатньою.
На платформі Blogger.