Titulo

Знаймо наших! 22-річний ІТ-шник з України винайшов унікальний планшет-ноутбук і за тиждень зібрав на свій винахід понад $1 млн (відео)


Проект Костянтина Карачевцева також привернув увагу гігантів ринку Intel та Microsoft. На краудфандинговий проект "колективного" комп'ютера Eve V, автором якого є виходець із України Костянтин Карачевцев, вдалося зібрати понад $1,1 млн за 7 днів. 


Розробкою комп'ютера займається стартап Eve-Tech, засновником і головним виконавчим директором якого є 22-річний Костянтин Карачевцев, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на Патріоти України.


У 17 років він покинув Маріуполь і переїхав до Фінляндії, щоб отримати вищу освіту, а незабаром заснував власний стартап, який не тільки б'є рекорди краудфандингу, але і привернув компаній Intel та Microsoft.Eve V – це гібрид планшета і ноутбука, який свого часу намагався створити Microsoft.


Володіючи компактністю мобільного пристрою, він обіцяє користувачеві продуктивність ноутбука.

Планшет обладнаний тачскріном, потужною батареєю, USB-портами різних конфігурацій, а також бездротовою клавіатурою і ручкою-стилусом.

Eve V називають "колективним", тому що у створенні комп'ютера розробники враховували побажання понад 1000 осіб.

"Це обладнання, яке IT-шники створили для самих себе. Група дуже різних людей, які цікавляться технологіями, була залучена до розробки: композитори, кораблебудівники і дослідники", – розповів Костянтин.

Вартість Eve V на Indiegogo починається від $699.


Спочатку на проект за допомогою краудфандингу планувалося зібрати $ 75000, однак із США, Німеччини, Британії, Канади, Японії та Фінляндії вже перерахували на рахунок Eve V понад мільйон доларів.

Проект також привернув увагу гігантів ринку Intel та Microsoft.

У вересні поточного року Intel вклав у стартап шестизначну суму, а Microsoft став не тільки інвестором, але і партнером Eve-Tech – планшет буде працювати на його операційній системі Windows.


Розробкою комп'ютера займається стартап Eve-Tech, засновником і головним виконавчим директором якого є 22-річний Карачевцев. Фото yle.fi.
Карачевцев родом з Маріуполя, ріс в сім'ї підприємців і з юних років допомагав батькам розвивати їхній бізнес протипожежного обладнання.

Свій перший контракт він підписав у Китаї у 12 років, а в 17 поїхав до Гельсінкі вчитися в Університеті прикладних наук Хаага-Хелія.

Ідея створення Eve V з'явилася у Карачевцева, коли він із друзями шукав планшет, який підходить під їхні специфічні потреби.


Ідея створення Eve V з'явилася у Карачевцева, коли він із друзями шукав планшет, який підходить під їхні специфічні потреби. Фото yle.fi
Не знайшовши нічого схожого, Костянтин вирішив створити такий самостійно.

Збірку в Китаї запустять на початку 2017 року, а на ринок пристрої планують поставити вже в березні.
На платформі Blogger.