Titulo

ПОКИ ОСТАННІЙ “НАПІВЖИВИЙ” АВІАНОСЕЦЬ РФ СУНЕ ДО СИРІЇ, ВМС США ОТРИМАЛИ НАДСУЧАСНИЙ ЕСМІНЕЦЬ ZUMWALT (ВІДЕО)


Військово-морські сили США отримали найбільший і надсучасний есмінець Zumwalt, який був введений в експлуатацію в Балтіморі. Про це повідомляютьПатріоти України з посиланням на Тиждень. Сообщает http://newsnet.hostenko.com/
Есмінець має незвичний зовнішній вигляд з гострими кутами і зброєю, захованою за плоскими поверхнями. Через такий дизайн радарам у кілька разів важче виявити його, порівняно із іншими есмінцями.

Він оснащений новою силовою установкою, системою розподілу електроенергії та високотехнологічної програмно-апаратною начинкою, яка пов’язує воєдино практично всі системи на кораблі і дозволяє зменшити кількість членів екіпажу.

Есмінець має більшу польотну палубу, що дозволяє виконувати операції з новими винищувачами F-35 та конвертопланами МВ-22.

На палубі розташовані дві 155-мм артилерійські установки і 30-мм зенітні автоматичні гармати. На есмінці планують встановити 20 універсальних пускових установок Mk-57 з ракетами класу «Томагавк», протичовнові ракети ASROC або зенітні ракети середньої дальності ESSM.

Очікується, що буде побудовано лише три кораблі класу Zumwalt, через те, що Конгрес США значно скоротив фінансування початкових планів на будівництво 32 суден.

Цю резонасну новину скептично сприйняли в експертному середовищі, а ізраїльський експерт Соломон Манн назвав відправку російського судна позором на весь світ.Загрузка...
На платформі Blogger.