Titulo

Британське видання Daily Beast показало снайперів, які розстрілювали Майдан (5 фото)

Допоки українська влада «шукає» винних у розстрілах активістів Революції Гідності, британське видання Daily Beast представило низку фотографій снайперів, які мог ли розстрілювати активістів Майдану у лютому 2013 року.
Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України. Сообщает http://newsgood.com.ua/

Як відомо, саме 20 лютого 2014 року було вбито 53 активісти. Усі вони загинули від куль снайперів, котрі поцілили в район шиї або голови. Рани від куль засвідчили, що майданівців розстрілювали добре підготовлені, професійні снайпери.

Автор Джеймі Детмер у статті «Фотографії викривають підготовлених у Росії вбивць в Києві» стверджує, що всі фотографії були зроблені саме 20 лютого у внутрішньому дворі однієї із силових структур, яка займає семиповерхову будівлю та розташована за три вулиці від Майдану Незалежності.

На фото видно, як силовики «Альфи» та інших спецслужб, підконтрольних Януковичу та Росії, готуються до розстрілів. Вони почепили жовті стрічки на нарукавники, щоб ідентифікувати себе з-поміж інших силовиків. Також їхні обличчя добре видно, бо вони ще не закриті шоломами. Автор пише, що саме ці люди розстрілювали активістів.
На платформі Blogger.