Titulo

«МДБ ЛНР/ДНР» усуває неугодних з «МВС ДНР» і бореться з розкраданням зброї в «ЛНР» - ІС


Так зване «Міністерство державної безпеки Донецької народної республіки» затримує підозрюваних «поліцейських Донецької народної республіки» у ліквідації «Мотороли».


 А «Міністерство державної безпеки Луганської народної республіки» бореться з розкраданням зброї.


Новину повідомляє «Преса України», посилаючись на групу «ІС».

За даними групи «Інформаційне спротив» в «Міністерстві державної безпеки Донецької народної республіки» з розмахом затримують співробітників «Міністерства внутрішніх справ Донецької народної республіки», яких підозрюють у співучасті до усунення ватажка НЗФ «Спарта» Арсенія Павлова. За свідченнями самих «поліцейських Донецької народної республіки» підозрюваних затримують за наказом лідера Донецької народної республіки» Олександра Захарченко. Ватажок так званої «Донецької народної республіки» користується ліквідацією Арсенія Павлова з метою усунути з числа «Міністерства внутрішніх справ» неугодних співробітників, наслідуючи приклад Ігоря Плотницького в «Луганській народній республіці». Ватажок «ЛНР» з метою подолати наслідки невдалої спроби державного перевороту проводить масштабні чистки в «державному апараті Луганської народної республіки».

Окрім цього, групі «Інформаційне спротив» стало відомо, що так звані «правоохоронні органи Луганської народної республіки» та «Міністерство державної безпеки Луганської народної республіки» здійснюють великомасштабну операцію. Ця операція проводиться з метою боротьби з постійними крадіжками зброї і бойових припасів у частинах «Другого армійського корпусу Луганської народної республіки». У доповідній Ігорю Плотницькому від керівників «Міністерства державної безпеки Луганської народної республіки» говориться, що в більшості крадіжок помічений місцевий кримінал, представники якого, вступивши «на службу» в частини «Другого армійського корпусу Луганської народної республіки», викравши зброю і боєприпаси, сховалися у своїх підрозділах. Крім того, у доповідній записці йдеться про ліквідацію в Луганську великого бандформування, яке, влаштувавши своїх «спільників» в «народну міліцію Луганської народної республіки», часом займалося розкраданням зброї з метою подальшої реалізації та застосування. Банда складувала вкрадене неподалік Слов'яносербська.

Крім того, на кордоні Луганська, в одному з підвалів багатоповерхового житлового будинку затримали дезертира так званої «народної міліції Луганської народної республіки». У нього конфіскували автомати та гранати. Затриманий був російським найманцем, громадянином Російської Федерації, який приїхав сюди ще влітку минулого року. Дезертир вже не раз, правда, без особливого успіху, здійснював спроби повернення на батьківщину.

Нагадаємо, раніше «Преса України» повідомляла, що поблизу Жилмайданчика в місті Донецьк помічено прибуття ще одного пересувного угруповання російських найманців. Підрозділ, який прибув складається з трьох, причеплених до КАМАЗів і Уралів, ста двадцяти міліметрових мінометів, однієї двадцяти трьох міліметрової спареної зенітної установки на Уралі і двох позашляховиків УАЗ «Патріот». Це угрупування повинно буде займатися прикриттям піхотинців окупантів на лінії Петровський р-н Донецька-Мар'їнка.

У горлівські житлові масиви Байрак і Гурти російські найманці, з метою посилити підрозділи, які в цьому районі знаходяться, непомітно передислокували чотири бойові машини піхоти, два легко броньованих багатоцільових транспортери і чотири танки. Броньована техніка та особовий склад на Уралах перекинули на східні околиці Калинівки.

Поблизу Єнакієвого розгорнули ЗКП «Першого армійського корпусу Донецької народної республіки», який діє на лінії Горлівка-Дебальцеве.
На платформі Blogger.