Titulo

СРОЧНО!!! У Хмельницьку активісти бійками, кров’ю і вибухами зірвали концерт Потапа і Насті (ФОТО) (ВІДЕО)


Кривава акція протесту пройшла під стінами клубу «СВ» в Хмельницьку, де мав відбутися концерт Потапа і Насті Каменських. В результаті їх виступ було зірвано, а між активістами і поліцією спалахнула бійка.
Новину повідомляє «Преса України».

У Хмельницьку 21 жовтня у клубі «СВ» мали виступити Потап і Настя. Проте проукраїнські активісти влаштували жорсткий протест проти концерту артистів через їхні гастролі до країни-агресора – Російської Федерації.


«Приблизно за півтори години до початку концерту учасники руху «Правий сектор» та «Жіноча Січ» Хмельниччини, ВО «Свобода», а також інші небайдужі активісти, проводили інформаційну кампанію, спілкувалися з перехожими, з відвідувачами та адміністрацією «СВ», - йдеться в повідомленні «ПС» Хмельниччини.

Активісти розлили перед входом в клуб кров та розсипали гільзи від куль. Пізніше тут же почулися вибухи – то підпалили петарди, які почали голосно лускати. Щоправда, про останнє активісти попередили присутніх через рупор.


«Розлита кров та розсипані гільзи - це нагадування про те, як виглядає українська земля після важкого бою. Вибухи і свист над головою - це те, що чують наші хлопці під час обстрілів», - пояснили в «ПС».

Активісти не дозволяли хмельничанам, що купили квитки на концерт, пройти і проводили з ними бесіди. Кажуть, що там були навіть жінки з дітьми. Пізніше до натовпу вийшов власник клубу «СВ» Віктор Вікарчук і заявив, що відмінив концерт, аби тільки всі розійшлися і припинили протест.


І все ж активісти на цьому не зупинилися і розходитися не збиралися. Втрутилися поліцейські і розпочалася штовханина, яка переросла у побоїще. Хтось розпилив перцевий балончик, чулися крики, плач та прохання викликати швидку. Правоохоронці затримали тільки одного активіста – 15-річного юнака. Проте інші обступили їхнє авто та не давали їм можливості доставити затриманого до відділку поліції. Правоохоронні органи не виключають, що за фактом подій можуть розпочати кримінальне розслідування.