Titulo

СРОЧНО!!! У Хмельницьку активісти бійками, кров’ю і вибухами зірвали концерт Потапа і Насті (ФОТО) (ВІДЕО)


Кривава акція протесту пройшла під стінами клубу «СВ» в Хмельницьку, де мав відбутися концерт Потапа і Насті Каменських. В результаті їх виступ було зірвано, а між активістами і поліцією спалахнула бійка.
Новину повідомляє «Преса України».

У Хмельницьку 21 жовтня у клубі «СВ» мали виступити Потап і Настя. Проте проукраїнські активісти влаштували жорсткий протест проти концерту артистів через їхні гастролі до країни-агресора – Російської Федерації.


«Приблизно за півтори години до початку концерту учасники руху «Правий сектор» та «Жіноча Січ» Хмельниччини, ВО «Свобода», а також інші небайдужі активісти, проводили інформаційну кампанію, спілкувалися з перехожими, з відвідувачами та адміністрацією «СВ», - йдеться в повідомленні «ПС» Хмельниччини.

Активісти розлили перед входом в клуб кров та розсипали гільзи від куль. Пізніше тут же почулися вибухи – то підпалили петарди, які почали голосно лускати. Щоправда, про останнє активісти попередили присутніх через рупор.


«Розлита кров та розсипані гільзи - це нагадування про те, як виглядає українська земля після важкого бою. Вибухи і свист над головою - це те, що чують наші хлопці під час обстрілів», - пояснили в «ПС».

Активісти не дозволяли хмельничанам, що купили квитки на концерт, пройти і проводили з ними бесіди. Кажуть, що там були навіть жінки з дітьми. Пізніше до натовпу вийшов власник клубу «СВ» Віктор Вікарчук і заявив, що відмінив концерт, аби тільки всі розійшлися і припинили протест.


І все ж активісти на цьому не зупинилися і розходитися не збиралися. Втрутилися поліцейські і розпочалася штовханина, яка переросла у побоїще. Хтось розпилив перцевий балончик, чулися крики, плач та прохання викликати швидку. Правоохоронці затримали тільки одного активіста – 15-річного юнака. Проте інші обступили їхнє авто та не давали їм можливості доставити затриманого до відділку поліції. Правоохоронні органи не виключають, що за фактом подій можуть розпочати кримінальне розслідування.
На платформі Blogger.