Titulo

Береза скептично прокоментував майбутню зустріч «нормандської четвірки» (ВІДЕО)


Народний депутат від «Народного фронту» Юрій Береза в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що жоден формат переговорів або нарад не зупинить війну на Донбасі. 
Новину передає «Преса України».

Нардеп відзначив, що українська сторона виконала практично всі завдання, що були в «нормандському форматі» проте це ні до чого не привело.

Разом з тим він зазначив, що українська делегація в ПАРЄ зробила дуже багато правильних та необхідних кроків задля визнання Росії агресором у війні проти України зокрема на міжнародній арені.

Береза також розповів, що він досить скептично ставиться до переговорів в будь-якому форматі адже жодних важливих результатів вони так і не принесли. Більше того він назвав українську армію єдиною надією перемогти та закінчити війну.

«Ми в нормандському форматі виконали практично все. Я радий, що наша делегація в ПАРЄ зробила все, щоб ми назвали війну війною і агресора агресором. Я чітко знаю, ні один формат, жодна делегація, жодне зібрання не зупинить війну на сході. Війну на сході зупинить тільки сильна українська армія, яка буде здатна за 3-6 днів дійти до Москви», - заявив Береза.На платформі Blogger.