Titulo

Декларація Мельничука: таких грошей у всій Україні нема


Користувачів соціальних мереж вразила декларація колишнього комбата "Айдара", народного депутата Сергія Мельничука, в якій вказано трильйон гривень готівкою. Сообщает https://bdzhola.com


Декларацію Мельничука активно обговорюють користувачі Facebook"Комбат Мельничук зберігає у себе вдома річний бюджет України налом, тому що у нього в підвалі надійніше, ніж на казначейських рахунках. Став лайк, якщо пишаєшся героєм!" — пише відомий блогер Іван Оберемко, публікуючи скріншот декларації.Його пост зібрав понад 240 лайків.


"Вітаємо! Україна врятована! Є перший декларант, який заявив 1 трильйон гривень кешем. А реально в такому випадку притягнути до відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення? Думаю, це реально довести. Чисто за даними НБУ", — пише у своєму Facebook журналист Сергій Сидоренко.

"Люблю послідовних людей. У фейсбучке їх дуже багато", — зазначає блогер Сергій Гришин у своєму Facebook, публікуючи цікавий скріншот."Звання "Платиновий анус" отримує пан Мельничук", — пише у своєму Facebook блогер з ніком Яків Євгенович.Крім трильйона гривень, у декларації Мельничука вказані квартира в Києві і земельну ділянку під Вінницею, а також автомобілі Jeep Grand Cherokee 1994 року випуску і ГАЗ-2411 1988 року випуску.
На платформі Blogger.