Titulo

СРОЧНО!!! Ольгу Фреймут у Хмельницькому побив директор м’ясокомбінату (ФОТО)

Українську телеведучу Ольгу Фреймут під час зйомки проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста» у Хмельницькому сильно вдарив директор місцевого м’ясокомбінату.Новину повідомляє «Преса України».

Так, Фреймут відправилася з інспекцією на комбінат «Проскурів М'ясо» у Хмельницькому. Жителі міста скаржилися на сильний сморід та велику кількість щурів, а також на те, що звідти на їхні городи часто витікає кров. Зазначимо, що ця компанія постачає свою продукцію, з-поміж іншого, школам та дитячим садочкам. 

Однак ця інспекція виявилася найбільш жорстокою та кривавою за всю історію програми. Приїхавши на комбінат, Фреймут переконалася, що нарікання мешканців Хмельницького не були безпідставними. За її словами, свиней там не просто вбивають, а катують, а робітники змушені працювати у нелюдських умовах.

«Раптом на нас налетів кремезний мужчина, почав видирати камери, кричати на мене. Потім перейшов на підозріло лагідну інтонацію і запропонував мені все показати. Я повірила. Чоловік відчинив якісь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхав мене надвір. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася місилівка», - розповіла пізніше ведуча.

Вона зазначила, що її охоронці не мають права бити у відповідь, тож вони намагалися хоча б прикрити собою знімальну команду та вберегти камери. Під час бійки їх збивали з ніг та сильно подерли одяг. У самої Фреймут удар директора м’ясокомбінату залишив великий синець на спині.

«Ніхто не зважав на те, що ми журналісти; там навіть на те, що я жінка, заплющили очі... Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їхнє беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний», - наголосила телеведуча, додавши, що команда її проекту вимагатиме у правоохоронних органів розслідувати ситуацію, яка панує на підприємстві.


На платформі Blogger.