Titulo

Окупанти втрачають прихильників: На окупованому Донбасі затримують пенсії, дідусі та бабусі у відчаї


На окупованих територіях Донбасу почалися масові затримки з виплати пенсій. У результаті терористи втрачають ядро прихильників – бабусь і дідусів. Раніше затримки були епізодичними, наразі – системні. Сообщает http://www.zvistka.net/


Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інформацію на сторінці журналіста Романа Бочкали у “Фейсбук”.


«Пенсії видають частинами у віджатих відділеннях «Ощадбанку». Чубанина за місце в чергах. Дають без 10% надбавки, обіцяють усе повернути наступного місяця. Але в це не вірять. І невіра до окупантів просочує інші сфери життєдіяльності бананових республік. Пише мені людина: “Учора «Вконтакте» читав питання, як вижити на 2600 руб у місяць. До того ж, сплачуючи комунальні (субсидій немає). Ось ще одна думка: “Злидні в людей. Сепаратня намагається домовитися з народом – зрізати половину всієї заборгованості і тоді, мовляв, проблеми зникнуть. Але де гарантії…”, – написав він.

Однак щодо такої ситуації з виплатами заспокоюють прихильники «руского міра». «Нічого, мовляв, Росія-матінка з голоду померти не дасть. І кивають у бік Придністров’я, Абхазії, Південної Осетії. Там же не вимер народ. Але є нюанс. Названі вище території офіційно отримують субвенцію з бюджету РФ. А про фінансування “ДНР/ЛНР” російські платники податків і весь світ нічого не знають. Це створює певні складнощі злочинному режиму Кремля в підтримці васалів», – додав він.
На платформі Blogger.