Titulo

Підпали лавровий лист У СВОЄМУ ДОМІ. НАВІЩО? Ви будете приємно здивовані!

Кожен будинок має свій аромат. У когось він пахне парфумами або кавою, у інших же домашньою їжею або теплим молоком. Але бувають житла, в яких присутній запах неймовірної свіжості та чистоти
При цьому ви відчуваєте себе там дуже затишно, так як це не штучний запах освіжувача повітря. Сообщает http://blyskavka.top/

Дуже може бути, що ці люди знають спосіб, яким користувалися стародавні греки й римляни. Вони застосовували лавровий лист не тільки в кулінарії, але й використовували його для очищення приміщень від неприємних запахів і вогкості. Для цього вони підпалювали листя лавра…

Підпали лавровий лист У БУДИНКУ І спостерігати за тим, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!
До речі, якщо проробляти таку процедуру часто, можна позбутися не тільки від запаху, але й запобігти деякі хвороби та поліпшити самопочуття. Доведено, що запах лаврового листа діє на організм заспокійливо та болезаспокійливо.

Лавровий лист здатен запобігти напади епілепсії, побороти стрес, втому та безсоння. Це пов’язано з тим, що в цій прянощі містяться цинеол і специфічні ефірні масла, які звільняють дихальні шляхи й сприяють розслабленню всього організму.

Щоб відчути на собі розслаблюючий ефект вже через 10 хвилин, підпаліть пару сухих лаврових листів над підходящої ємністю. Через деякий час ви відчуєте приємний запах, яким наповниться кімната.

До речі, лавровий лист вважається символом чистоти, успіху та перемоги. Магічні властивості рослини були помічені ще в давнину. З лавровим листом проводилися різні ритуали для виконання бажань. До сих пір деякі зберігають біля вхідних дверей гілку лавра як оберіг.

Як то кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому не полінуйтеся й спробуйте виконати своє бажання за допомогою цієї прянощі.

Напишіть бажання на лавровому листі і підпаліть його.

Бажання обов’язково збудеться, якщо ви позитивно налаштовані. Сила думки творить чудеса, вірте в диво – і всі ваші мрії стануть реальністю.

Крім того, лаврове листя є надзвичайно ефективними в боротьбі з тарганами. Їх запах відлякує тарганів, при цьому такий засіб абсолютно безпечний як для ваших дітей, так і для домашніх вихованців.

Ви можете використовувати їх сухими або свіжими, але для кращого ефекту, використовуйте сухі, так як їх запах сильніше.

Корисні властивості лаврового листа дуже складно порахувати. Його застосовують в кулінарії, в лікувальних цілях, в побуті, в якості оберега і в інших областях. Ось чому варто мати цю унікальну пряність дома!
На платформі Blogger.