Titulo

Сенсація від німецьких учених: Гітлер був неповноцінним чоловіком.

Знайдений висновок лікаря відразу вилучила влада. Getty Images Фюрер страждав патологією ще до Першої світової війни У Берліні оприлюднили медичний документ, який засвідчує, що Адольф Гітлер мав тільки одне яєчко.
 Про це повідомляє Reuters, з посиланням на німецькі ЗМІ. Сообщает http://viche.net.ua/

"Досвідчений лікар одразу розпізнав стан здоров'я!" - газета Bild процитувала історика Пітера Флейшмана, який вивчав медичні записи Гітлера.

Зауважимо, що давно існують припущення, що Гітлер мав проблеми зі здоров'ям. Раніше вважали, що фюрер втратив сім'яник під час битви на Соммі під час Першої світової війни. Проте медичні записи з в'язниці, до якої Гітлер потрапив після невдалого мюнхенського пивного путчу в 1923 році, засвідчили, що він страждав від "правого" крипторхізму, певного виду патології. Відповідний висновок лікаря знайшли у 2010 році на аукціоні. Влада відразу зробила все можливе, щоб вилучити його з торгів. І тільки через п'ять років відповідні записи нарешті оприлюднили. Зауважимо, що раніше документ вважався втраченим. Нагадаємо, що нещодавно Мюнхенський Інститут сучасної історії нарешті визначився із датою перевидання відомої книги Адольфа Гітлера "Майн Кампф". Книга удруге буде видана у січні 2016 року.
На платформі Blogger.