Titulo

Путін зробив заяву щодо анексії Криму


Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія анексувала Крим як незалежна держава і вимагає не провокувати РФ. Про це він завів мову в ході засідання клубу "Валдай", повідомляє from-ua з посиланням на УНІАН. Сообщает https://bdzhola.com/
А що в Криму? Що ви зробили в Югославії, а потім відокремили від неї частини країн, в тому числі і Косово від Сербії. Парламент Косово проголосував після військових дій і інтервенції, після численних жертв, і рішення було прийнято, всі з цим погодилися.

 - зазначив Путін.

У Криму не було ніякої війни, не було ніяких бомбових ударів, військових дій, жертв немає, взагалі жодна людина не загинула (в ході анексії загинули двоє українських військових, - ред.). Єдине, що ми зробили - забезпечили право народу на волевиявлення в повній відповідності до статуту ООН і майже все слово в слово зробили, що ви зробили в відношенні Косово.

- стверджує він.

У Косово парламент прийняв рішення про відділення, а тут люди прийшли на референдум і сказали свою думку, а потім парламент це рішення препарував і вже звернувся як незалежна держава до Росії з метою возз'єднання.

- сказав Путін.

Він також дорікнув захід за дії в Югославії, Іраку, Афганістані, Лівії та наближення НАТО до кордонів Росії.

Кожен раз щось забувається, на нас викидається, нас провокують на якісь дії щодо захисту своїх інтересів. Ось злісна Росія робить такі кроки. Ви нас не провокуйте на це! Не провокуйте нас на активний захист своїх інтересів!
На платформі Blogger.