Titulo

Савченко відправлять на перевірку в СБУ після її дивної витівки на комітеті

Служба безпеки України повинна ретельно перевірити контакти депутата "Батьківщини" Надії Савченко з терористами невизнаних республік окупованого Донбасу. Крім того, на час перевірки слід призупинити її доступ до державної таємниці.
Таке рішення сьогодні підготували на засіданні Комітету з питань національної безпеки і оборони, повідомили в прес-службі НФ. Сообщает http://viche.net.ua/

На початку засідання депутат Савченко влаштувала скандал, покинула засідання і фактично зірвала кворум з розгляду ряду принципових питань порядку денного: питання військового бюджету на новий рік, звіту СБУ щодо вжиття заходів, спрямованих на захист інформаційного простору України в умовах агресії і питання про розширення санкцій проти РФ.

Після цього народний депутат фракції "Народний фронт" Юрій Береза порушив питання про неналежну поведінку колеги, яка займається невідомо чим, аби не професійними обов'язками."Комітет створений для забезпечення української армії, а не для забезпечення піару окремих, вибачте, неоднозначних осіб, персоналій, які зайшли до Верховної Ради", - сказав Береза.

"Я, вибачте, а не голова батьківського комітету. Я голова комітету з питань національної безпеки і оборони. Пан Береза поставив запитання, ми повинні його розглянути, письмово підтримати його рішенням комітету. Тут компетентні органи повинні надати свої свідчення. У ході розслідування слід припинити доступ до державної таємниці", - заявив у відповідь глава комітету з питань нацбезпеки Сергій Пашинський.

"Якщо пані Савченко дійсно, можливо, виконувала якесь доручення, у неї є якісь повноваження, то інше питання. У нас є офіцери спецслужб, у посадові обов'язки яких входить спілкування з терористами, і ми платимо їм за це зарплату", - зазначив голова Комітету.

Сергій Пашинський звернувся до секретаріату комітету з питань національної безпеки і оборони з проханням підготувати проект рішення комітету в СБУ, щоб перевірити Надію Савченко на предмет контактів з терористами ОРДЛО.
На платформі Blogger.