Titulo

Березюк про особливий статус Донбасу: це політична атомна бомба (ВІДЕО)


Керівник фракції «Самопоміч» заявив про недопустимість проведення виборів в окупованому Донбасі та надання цим територіям особливого статусу, що, за його словами, є політичною атомною бомбою, яка розірве сувернітет України. Сообщает http://uapress.info/uk/


Він зазначив, що фракція буде домагатися ухвалення закону про окуповані території, котрий визначить, яким чином має відбутися звільнення Криму і Донбасу від окупантів.


Новину передає «Преса України».

За словами Березюка, особливий статус Донбасу за Мінськими угодами і проведення виборів на його окупованій території матимуть вкрай негативні наслідки для України. Він і його фракція виступають категорично проти цього, бо, мовляв, це політична атомна бомба, котра знищить сувернітет України.

Керівник фракції «Самопоміч» заявив про необхідність офіційно назвати окупацією захоплення РФ української території. Після того визнати, що триває війна Російської Федерації проти України, далі прийняти у Верховній Раді закон про окуповані території, котрий не тільки визначить цей факт, а й, крім того, вказуватиме яким чином має відбутися звільнення Криму і Донбасу від окупантів.

Березюк також підкреслив, що оскільки Україна неспроможна звільнити свої території, їй необхідно зміцнювати власну економіку та армію.

Відомо, що у Берліні напередодні завершилися переговори «нормандської четвірки» де обговорювалися питання припинення конфлікту на Донбасі у контексті реалізації Мінських домовленостей. За повідомленнями, що надходять по завершенню вказаних переговорів, чіткої згоди сторони не дійшли, але Захід продовжує наполягати на реалізації політичного блоку вказаних угод (вибори в окупованому Донбасі і надання йому особливого статусу), ще до забезпечення повної безпеки в окупованій частині регіону - встановлення контролю Україною над втраченим кордоном та виведення іноземних збройних формувань
На платформі Blogger.