Titulo

Агитация за Украину на "выборах" в ДНР/ЛНР закончится подвалом, - Жебривский


Глава Донецкой ОВГА пригласил президента Олланда поучаствовать в предвыборной агитации на оккупированном Донбассе Проукраинская предвыборная агитация в так называемых ДНР/ЛНР может закончится для активистов попаданием в подвал. Сообщает https://www.rbc.ua/
Об этом на своей странице в Facebook написал глава Донецкой областной военно-гражданской администрации Павел Жебривский. Он также предложил президенту Франции Франсуа Олланду принять участие в предвыборной агитации и проведении выборов на оккупированных территориях. Жебривский подчеркнул, что выборы являются свободным волеизъявлением граждан, однако свободы выбора у проукраински настроенных жителей оккупированного Донбасса нет, а украинская символика и язык под строгим запретом.


Павло Жебрівський
2 години тому
Вибори на окупованих територіях готовий проводити тільки після того як пан Олланд разом зі мною погодиться проводити на цих територіях передвиборчу агітацію. Ну, і нам ще потрібно буде там створити виборчі дільниці, сформувати комісії, актуалізувати списки виборців і т.д. для проведення виборів.
Те саме я недавно пропонував його колегам – Еро і Штайнмайєру. Хто, як не французи та німці мають розуміти, що вибори – це ВІЛЬНЕ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ. Про який вільний вибір може йтися, якщо українська мова і українська символіка там сьогодні під забороною? А за їх використання на тій території – 100% гарантія зникнути десь у підвалах.
Дуже прикро чути подібні заяви від європейських політиків такого рівня. Не може бути подвійних стандартів у президента країни, яка позиціонує себе еталоном демократії у світі.

На платформі Blogger.