Titulo

СБУ затримала представника «групи швидкого реагування» бойовиків (ВІДЕО)


Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали в районі АТО бойовика одного з незаконних збройних формувань самопроголошеної «Донецької народної республіки».
Новину повідомляє «Преса України».

У прес-центрі СБ України розповіли, що затриманий у квітні 2014-го року добровільно став учасником незаконного збройного формування. Отримавши зброю, зловмисник чергував на блокпостах поблизу Торецька, перевіряв документи та обшуковував автомобілі українців.

Пізніше терориста взяли в так звану «групу швидкого реагування». Це угрупування бойовиків на Донбасі полювало на українських патріотів та затримувало їх. Координували роботу підрозділу співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

Після того, як учасника ГШР затримали українські правоохоронці, він розкаявся у своїх злочинах та закликав усіх учасників терористичних груп скласти зброю.

«Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 260 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії», - зазначили в спецслужбі.


На платформі Blogger.