Titulo

“Путін-наш вбивця!”: Сирійська опозиція та українська община в Австралії організували антиросійські акції


В Австралії сирієць Халід Сатуф і українка Оксана Крісс-Маричева об’єдналися проти Росії, організувавши кілька антиросійських акцій. Прихильники РФ вже захвилювалися: вони обурені “дружбою народів” і вимагають від ЗМІ доносити не тільки негативну інформацію про політику Кремля.


 Про це пише Диалог, передають Патріоти України. Сообщает http://www.zvistka.net/


Організація “Сирійське звільнення” і представники української громади об’єднали зусилля, щоб донести свою позицію. Нещодавня акція була проведена під стінами будівлі російського посольства в Канберрі. Сирієць і українка протестують проти агресії РФ в їх країнах та намагаються привернути увагу світової спільноти до злочинів Кремля.

Пропагандистські ЗМІ РФ вже шукають докази зацікавленості Заходу в цій дружбі. Так, вони тиражують слова лідера мусульманської спільноти Сіднея Джамаля Дауда, який нібито вважає, що Сатуф і Крісс-Маричева – маріонетки.

“Спонсорується вона країнами Перської затоки, здебільшого Катаром і Саудівською Аравією”, – розповів Джамаль Дауд.

За його словами, в 2014 році в “Сирійському звільненні” стався розкол. Причиною стала інформація про допомогу Вільної армії Сирії, яка виступила проти режиму Башара Асада. Тоді влада Австралії проігнорувала конфлікт.

Дауд запевняє, що австралійські журналісти і зараз не пускають в ефір інформацію про “допомогу” Кремля, а ось новини про антиросійські протести не залишаються поза їхньою увагою.

“Цей союз між “сирійською опозицією” і українськими активістами – частина цілої кампанії проти Росії, щоб очорнити її, виставити дияволом”, – з образою говорить Дауд.

До слова, російським ЗМІ підозрілим здається той факт, що Халід Сатуф і українка Оксана Крісс-Маричева були знайомі ще під час навчання в Росії. Вони також звинуватили їх у використанні методів, властивих для Росії: штучне створення масовок на місці акцій протесту і слова про дружбу.
На платформі Blogger.