Titulo

Деканоідзе задекларувала мільйонні доходи та кілька квартир

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе відзначила в електронній декларації, що володіє трьома квартирами в Грузії та автомобілем Hyundai Elantra 2012 року. Її доходи за минулий рік склали більше 3,5 млн гривень.Новину передає «Преса України».

Згідно документа, у власності глави Нацполіції знаходяться три квартири в Грузії  загальною площею 285 квадратних метрів та земельна ділянка на 18 соток.

Також нею було задекларовано дві квартири на території України: одну Деканоідзе орендує, а ще одна знаходиться в «іншому праві користування». 

В графі «Цінне рухоме майно – транспорті засоби»  вказано автомобіль «Hyundai Elantra» 2012 року випуску первісною вартістю трохи більше 103 тисяч гривень.

Крім того, в 2016 році Хатія Деканоідзе отримала більше 3,5 млн гривень заробітної плати, з яких 88 760 гривень в Нацполіції та 3 431 846 гривень від компанії MPRI International Services LTD, an Corporation Engility.

На банківських рахунках Голови Національної поліції України знаходиться близько 33 тисяч гривень та 56 тисяч ларі (близько 600 тисяч гривень – ред.).


На платформі Blogger.