Titulo

Відео знищення сепаратистами Хрящуватого викликало хвилю гніву в мережі (ВІДЕО)


У мережі опубліковані кадри, які показують, як терористи на початку війни на Донбасі знищили «Градами» два українських селища - Хрящувате і Новосвітлівка. Відео викликало ажіотаж в соцмережах, користувачі вражені і обурюються.
Новину повідомляє «Преса України».

Блогер Савелій Вассерман знайшов і опублікував відео-докази знищення донбаськими сепаратистами населених пунктів України.

«Як знищували Новосвітлівку і Хрящувате в 2014. Голку в копиці снігу рано чи пізно находять», - прокоментував він кадри.

Кадри відобразили, як командир бойовиків віддає їм розпорядження відкрити вогонь по хуторах. На тлі майорить триколірний прапор Росії. Потім стріляють «Гради». Відео набрало понад 17 тисяч переглядів. Користувачі активно коментують його, в основному залишаючи гнівні відгуки.

«Сволота! Дивіться, ватяні колишні друзі - це ви і ваш руцький непотріб....», «Ненавиджу. Ніколи не забуду цей звук. І як я, ховаючись у ванній, усвідомлювала марність буття. Хай згинуть наші воріженьки», «Ось вони, рятівники людей російськомовних», «Яким потрібно бути упоротим, щоб підтримувати цей непотріб? Ніколи не пробачу тупих ватників», «Два з гаком роки пройшло, а до сих пір все всередині стискається при звуках працюючого «Граду», - пишуть люди.На платформі Blogger.