Titulo

Чисто криївка УПА - Британобандерівці Відео

Спальники, «фліски», берці, шерстяні светри – ними до стелі завалені всі кімнати непримітної будівлі в середмісті Лондона. Тут волого, як у підвалі, а по стінах – портрети Коновальця, Шухевича та інших повстанців. Ну геть чисто криївка УПА.
«Британобандерівці», – жартують господарі приміщення, волонтери руху «Лондон Євромайдан». Сообщает http://viche.net.ua/

Українці, які живуть в столиці Англії, згуртувались під час подій на Майдані, а як почалась війна на Донбасі, стали за безцінь викуповувати з британських військових баз цілком нові та якісні речі для української армії. Лондонці шлють на Схід автомобілі, безпілотники, ліки, дитяче харчування, навіть придбали коштовний біонічний протез. Загалом за весь час переправили в Україну вже понад 50 тонн гуманітарних вантажів, і ще готові стільки ж слати, та без волі держави і реальних реформ хлопці на війні й далі стоятимуть голі-босі, – каже активістка Наталя Равлюк.
Вже понад рік Україна не може призначити свого посла в Англії, тобто в умовах війни перед державою-партнером зовсім не лобіюються інтереси України, - обурені волонтери. Також у них претензії до військової системи закупівель: «Тактичні рюкзаки 30 літрів ми купуємо по 5 фунтів (185 грн.), Міноборони ж чогось примудряється купувати його за скількись тисяч», – не розуміє волонтерка.
Зараз британські українці збирають на нове авто та безпілотник для 93-ї бригади...
Дивіться репортаж із криївки «британобандерівців» у спецрепортажі Кіри Толстякової та Богдана Кутєпова.

На платформі Blogger.