Titulo

ФСБ обстріляла з кулемета північнокорейське судно, є жертви


В економічних водах Росії в Японському морі стався інцидент між судном російських прикордонників і рибальським човном КНДР. В результаті 9 корейців поранені, один загинув, також поранений один прикордонник.
Новину повідомляє прес-служба ФСБ, передає «Преса України».

15 жовтня близько 5 години ранку по Москві в економічних водах Росії в Японському морі працівники прикордонної служби ФСБ на сторожовому кораблі зупинили північнокорейське риболовецьке судно «Дає Янг 10». На борт висадилися члени оглядової групи, які виявили незаконно виловлені в водах біоресурси.

Команда північнокорейського судна при огляді поводилася агресивно. Корейці відмовилися виконувати вимоги російських прикордонників і разом з оглядового групою висунулися до вод КНДР в морі. Щоб запобігти їхній втечі, сторожовий корабель ПУ ФСБ відкрив вогонь на поразку з кулемета.

«При виконанні стрільби по гвинто-рульовій групі члени команди судна-порушника спробували накинутися на співробітників ФСБ Росії. В результаті протиправних дій команди один з членів оглядової групи ПСКР отримав поранення голови. Для припинення спроби насильницького заволодіння зброєю і захисту співробітників ФСБ Росії від загрожує їх життю нападу з боку північнокорейської команди, співробітниками ФСБ Росії послідовно проведена попереджувальна стрільба і стрільба на ураження зі стрілецької зброї. Поранення отримали 9 членів команди судна-порушника, один з них пізніше помер», - йдеться в повідомленні прес-служби прикордонного відомства РФ. 
На платформі Blogger.