Titulo

"Там такі скрепи! Наприклад, голі танці дівчат!": Невзоров висміяв новий союз РФ зі Свазілендом


Дівчата зі Свазіленду повинні втішити російський народ через "відсутність якого б то не було прогресу в науці, економіці, політиці".
Російський журналіст Олександр Невзоров прокоментував ще не підписану угоду про військове співробітництво урядів РФ і Свазіленду, передають Патріоти України.

"Я прекрасно розумію, що у цієї країни (Росії – ред.) важка трагічна і не дуже проста доля, яка в результаті дає ці страшні плоди сьогодні. Правда, плоди не такі страшні, тому що, наскільки я розумію, вдалося все-таки на цих днях побрататися зі Свазілендом", - заявив журналіст в інтерв'ю "Эху Москвы".

"Це прекрасна африканська країна... Ви даремно смієтеся. Там такі скрепи! Там відбуваються голі танці дівчат, тому що король Свазіленду регулярно на цьому танці дівчат вибирає собі наречену. І, наскільки я знаю, запрошення розіслані вже в Кремль, тому що свазилендці насамперед, таким чином, шанують гостей. Буде дуже цікаво подивитися там на кремлівців...", – сказав Невзоров. Він стверджує, що дівчата зі Свазіленду повинні втішити російський народ через "відсутність якого б то не було прогресу в науці, економіці, політиці".
На платформі Blogger.