Titulo

Норвегія підготувала неприємний сюрприз для Кремля.


Вчора, 24 жовтня, міністерство оборони Норвегії повідомило, що американським військовим надано тимчасовий дозвіл розміститися на території країни.
Це має відбутися наступного року “упродовж обмеженого періоду”, передає “Радіо Свобода” з посиланням на прес-службу міноборони Норвегії. Сообщает http://startco.net.ua/

Відповідно до наданої інформації, з січня 330 морських піхотинців США будуть розміщені на військовій базі Vaernes, що знаходиться у центральній частині країни. Вперше після Другої світової війни іноземні війська будуть розміщені на території держави.

Міністр оборони Норвегії Іне Еріксен Сорейде наголосила, що США є найважливішим союзником Норвегії, і що обидві країни прагнуть до розвитку двосторонніх відносин. “Вітаємо цю ініціативу США, вона добре вписується у поточні процеси в НАТО, пов’язані з тренуваннями, навчаннями та взаємодіями у рамках Альянсу”, – зазначила вона.

Норвегія є одним із засновників НАТО і близьким політичним союзником США. Війська НАТО неодноразово бували у цій скандинавській країні для навчань, але не розміщувалися на її території.
На платформі Blogger.