Titulo

“Не соблюдали траур”: Терористи по-звірячому розправилися з дітьми, які жили по сусідству з Моторолою

На наступний день після ліквідації бойовика терористи “ДНР” прикладами і ногами побили підлітків, які жили в будинку, де Арсен Павлов присвоїв собі квартиру, пише Без Табу.  Сообщает http://www.uanews24.info/

Про це кореспонденту розповіли жителі окупованого Донецька, які стали свідками події, передаютьПатріоти України.

За їх словами, після загибелі терориста його “колеги” цілий день чергували біля будинку, де стався вибух. З невідомих причин вони не чіпали дорослих, але приставали до дітей, звинувачуючи їх у тому, що вони “не дотримуються трауру”. Всього постраждало вісім підлітків від 14 до 17 років.

“Били дуже жорстоко, хвилин по 10 кожного. Прикладами і берцями по обличчю. Один з хлопчиків зараз лежить в комі у відділенні нейрохірургії. Стан інших не набагато кращий. Крім того, 14-річному хлопцю порвали єдиний документ – свідоцтво про народження. Причепилися до того, що там немає фотографії”, – зазначила донеччанка, яка стала очевидцем подій.

Матері постраждалих намагалися домогтися покарання для бойовиків, але у них нічого не вийшло. У МГБ і “міністерстві оборони” їх просто послали, пославшись на “зайнятість”. Домогтися справедливості не змогли і від Захарченка, оскільки ватажок терористів не приймає до себе нікого вже другий місяць.
На платформі Blogger.