Titulo

Порошенко зробив гучну заяву щодо безробітних в Україні.


Президент України Петро Порошенко заявив, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати допоможе подолати безробіття в країні.Президент України Петро Порошенко заявив, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати допоможе подолати безробіття в країні. Сообщает http://www.uanews24.info/

Про це глава держави заявив в ході свого виступу на брифінгу, присвяченому призначенню нового голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.

За словами президента, уряд зміг відв’язати розмір мінімальної заробітної плати від прожиткового мінімуму.

«Що це таке, коли у нас витрати на безробітного дорівнюють зарплаті? Який дурень піде працювати, коли можна оформити допомогу по безробіттю, сидіти, нічого не робити і отримувати ті ж 1450 грн, які дорівнюють мінімальній зарплаті?» – обурився Порошенко.

Разом з тим гарант конституції заявив, що розмір допомоги по безробіттю буде залишатися на колишньому рівні – 1450 гривень. Тим часом розмір мінімальної заробітної плати буде складати 3200 гривень.

Слід зазначити, що не всі присутні в залі сприйняли слова президента всерйоз.

«Нагадати тобі, коли раніше підвищували мінімальну зарплату? Це було недалеко, в Бердичеві, в 2004 році. За два місяці до виборів. А ми прийняли рішення зараз підвищити. І думаю, що це правильно», – звернувся Порошенко до одного з присутніх.
На платформі Blogger.