Titulo

Трохи довго читати, але це наша історія!! Сльози на очах…

“Була на закритому перегляді картини Молитва за Україну. Ридала дві години. Після сеансу зал встав і 15 хвилин аплодував в темряві. Фільм про Майдан не претендує на мистецтво, але це дуже чесне кіно.
Я вважаю, що кожна скотина у Верховній Раді повинна подивитися цей фільм. Кожен чиновник-крадій-хабарник-брехун. Кожен, хто задумує погане проти українського народу. Щоб знати, чим загрожує. Сообщает http://politinfo.com.ua/

Я ніколи не забуду:
Не забуду, що Беркут бив людей, коли вони співали гімн.
Не забуду дзвону Михайлівського собору. Дзвонарю почали слати смс на мобільний о першій годині ночі. Він зібрався, отримав благословення і став дзвонити в усі дзвони. Останній раз Михайлівський так дзвонив в 1240 році. Коли на Київ йшла орда.
Ніколи не забуду обличчя Сергія Нігоян Сергій Гагікович, його красиву бороду, білозубу посмішку. Його жертву.
Ніколи не забуду, як на морозі роздягнули догола Михайла Гаврилюка, били його і принижували. А він стояв, гордий козак зі своїм льодорубом. І приниженим виглядав не він, а його мучителі.
Ніколи не забуду, як горів будинок Профспілок – одне з найулюбленіших будівель в Києві. І як плакала дівчинка-лікар, тому що вони не могли врятувати тих, хто там залишився.
Ніколи не забуду, як співали гімн і пливе кача і як несли десятки трун, а люди навколо кричали Герої НЕ вмирають!
Ніколи не забуду, як принесли борщ в 30-літровій каструлі і воїни, в сажі і кіптяві їли його з великими шматками житнього хліба.
Ніколи не забуду страшні дні 20-22 лютого і як стріляли в упор у лікарів і тих, хто міг допомогти пораненим. Ніколи не забуду, що багатьох добивали вперто, по-звірячому, лежачих, по кілька пострілів в голову.
Не забуду Небесну сотню.
Не забуду сотника, який вийшов на сцену і сказав, що якщо Янукович не піде у відставку, вони підуть на штурм. Янукович втік.
Не забуду госпіталь в Михайлівському, не забуду польову кухню, не забуду, як міс Україна Аня Заячківська в великій бабусиній хустці різала ковбасу.
Не забуду історії мужності, хоробрості, самопожертви.
Не забуду, як Серьожа Гусовський зустрів на Прорізній і сказав: ви там обережніше! Не ходіть, будь ласка. А сам пішов.
Ніколи не забуду, що все почалося з повідомлення в Фейсбук Мустафи Найєма, на яке відгукнулася перша тисяча людей.
Я ніколи не забуду всіх, хто голосував за закони 16 січня і вони не відмиються ні сумками шанель, ні фестивалями.
Я ніколи не забуду, що Янукович – вбивця. І він, і його оточення повинні бути передані суду і понести покарання. Як і всі, хто винен у смерті людей. Вони не можуть бути прощені, вони не повинні знати спокою і десь мирно доживати свій вік.
Я ніколи не забуду. І не прощу.”
Як і всі ми. Українці. Слава нації!!
На платформі Blogger.