Titulo

Коли Крим повернеться до України? В США знають


У найближчі роки окупований Крим навряд чи вдасться повернути Україні. 

Таку думку висловив координатор Держдепартаменту США з питань санкцій політики проти Росії Деніел Фрід, повідомляє "Сегодня". Сообщает https://bdzhola.com/

За його словами, одним із суперечливих і важких для вирішення питань є окупація криму Росією.


"У середньостроковій перспективі неможливо знову приєднати Крим до України. На це буде потрібно набагато більше часу.", - Припускає він.

На думку Фріда, щодо Росії необхідно дотримуватися жорсткої позиції і зберегти всі санкції проти Кремля, які введені в зв'язку з його діями в Україні.

"Без санкцій проти Росії і з розділеним Заходом, який не заперечує Путіну, ситуація в Україні могла б бути значно гіршою", - зазначив він.

Як повідомлялося, 16 березня 2014 року за військової та політичної підтримки РФ в Криму відбувся неконституційний і не визнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними голови так званої "республіканської комісії з проведення референдуму" Михайла Малишева, 1 233 млн тис. осіб, або 96,77% взяли участь в "голосуванні", висловилися за приєднання Криму до Росії.

18 березня в Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Документ підписали президент РФ Володимир Путін і нелегітимний прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, голова розпущеного Верховною Радою України Володимир парламенту Константинов АРК, а також "уповноважений представник міста Севастополь" Олексій Чалий.

27 березня 2014 року Генасамблея ООН прийняла резолюцію, якою не визнається проведений 16 березня референдум в Криму про відділення від України і подальшої анексії півострова Росією. У резолюції A/68L.39 "Територіальна цілісність України" зазначається, зокрема, що референдум в Криму "не має сили і не може бути основою для зміни статусу Автономної Республіки Крим або міста Севастополя".

За резолюцію проголосували 100 членів Генасамблеї, 58 утрималися, а 11 проголосували проти. Проти голосували: Російська Федерація, Білорусь, Зімбабве, Венесуела, Сирія, Болівія, Вірменія, Північна Корея, Куба, Нікарагуа, Судан.
На платформі Blogger.