Titulo

Олега Сенцова перевели до штрафного ізолятора, - сестра ув'язненого


За її словами, є дані про те, що в колонії дозволили тортури


Українського режисера Олега Сенцова, засудженого в РФ за підготовку терористичних актів у Криму, перевели в штрафний ізолятор. Про це повідомила сестра ув'язненого Наталія Каплан на своїй сторінці в Facebook. Сообщает http://ua.112.ua"Олег Сенцов в ШІЗО. Є думка, що тепер в колонії зелене світло для тортур", - написала Наталія Каплан.

Зауважимо, вчора повідомлялося, що Росія відмовила Україні у видачі Олега Сенцова.

Нагадаємо, Олег Сенцов - кінорежисер і сценарист. Його затримали правоохоронці РФ навесні 2014 року після анексії Криму. У серпні минулого року його засудили на 20 років позбавлення волі. Сам режисер не визнав провини в інкримінованих йому злочинах.

Новини за темою: Відмова РФ в екстрадиції Сенцова і Кольченка одразу після Берліну - типова кремлівська тактика, - Геращенко
Як повідомлялося, Росія продовжує утримувати понад сорок українських політв'язнів. Серед них: заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров, журналіст Станіслав Клих, лідер Української національної асамблеї Микола Карпюк, режисер Олег Сенцов, громадський діяч Олександр Кольченко, а також кореспондент видання "Укрінформ" Роман Сущенко.
На платформі Blogger.