Titulo

Біля Горлівки з'явилися добре озброєні найманці з РФ - ІС


До окупованої Горлівки (Донецька область) для посилення позицій незаконних збройних формувань противником перекинуті піхотні загони добре оснащених найманців з Російської Федерації, а також бронетехніка. 
Новину передає «Преса України».
Про це повідомляє координатор «Інформаційного спротиву Дмитро Тимчук».За словами Тимчука, західніше від Горлівки ворог зміцнив фланг «3-й омсбр» піхотними загонами, що складаються з найманців з Російської Федерації, які добре озброєні і екіпіровані.

«Крім живої сили, в даний район було перекинуто через район трикотажної фабрики 4 од. БМП-2 (всі з противокомулятивними екранами), 2 Камаза з 120-мм мінометами на причепі, 2 од. МТ-ЛБ, з південного напрямку прибуло 2 од. БТР-70 з живою силою на броні і БРДМ-2М з ПТРК», - зазначив координатор ІС в соцмережі.

Також за повідомленнями ІС військове командування РФ розмістило на Луганському напрямку черговий батальйон російських підрозділів з командним пунктом. Відзначено перекидання бронетехніки і командно-штабної машини «Кушетка-Б.

За інформацією прес-центру штабу АТО бойовики 41 раз порушили режим тиші за останню добу, 20 - 21 жовтня. Одним з напрямків активізації боїв був район Авдіївки, де вони застосували проти бійців ЗСУ важку артилерію, танки і міномети.

Нагадаємо, в окупованому Луганську поліція бойовиків активно розшукує злочинців, які масово грабують жінок на вулицях міста. Терористи звинувачують в цьому українську ДРГ, але населення говорить про російських найманців.
На платформі Blogger.