Titulo

До Землі стрімко наближається Нібіру


Залишилося 278 днів. Експерти, що спеціалізуються на вивченні планети Нібіру заявили, що наближення до Землі станеться через 278 днів. Сообщает http://www.uanews24.info/
До яких наслідків це призведе, залишається тільки припускати, пишуть ЗМІ

Інтернет-видання, яке публікує відомості про планету Нібіру, повідомило про наближення загадкової планети до Землі. Відповідно до думки експертів, Нібіру впливає на швидкість обертання Землі, сповільнюючи її хід майже на 1 градус в день.

З 13 вересня до 1 січня 2017 року цей показник досягне 25,3 градуса. Центр тяжіння Нібіру зосередиться в південному полюсі Землі, що спричинить до зміну полюсів. Внаслідок цього утвориться хвиля заввишки до 60 метрів, яка змиє все на своєму шляху, запуститься процес танення льодовиків.

В такому випадку, єдиним місцем порятунку населення будуть високогірні місцевості. Зміна полюсів призведе до утворення штормів зі швидкістю вітру в 400 км/ч, до 11-бальних землетрусів і виверження вулканів.

Найімовірніше, тепла течія Гольфстрім зупиниться і почнеться льодовиковий період на планеті. Невідомо, чи не з цієї причини президент США Барак Обама поставив свій підпис на розпорядженні про підготовку населення до масштабної космічної катастрофи в найближчі 120 днів.

Згідно з цим документом, є ймовірність появи геомагнітних аномалій, які негативно позначаться на роботі електрики і комунікацій, а також можуть загрожувати авіаційній безпеці і електроенергетичним системам. Залишається сподіватися, що здогадки не підтвердяться, інакше планету очікують глобальні зміни.
На платформі Blogger.