Titulo

Гіві про вбивство друга Мотороли: розплатиться вся Україна (ВІДЕО)


Ватажок бойовиків «Сомалі» Михайло Толстих на прізвисько Гіві заявив, що буде мстити за смерть свого товариша по зброї і друга Арсенія Павлова на прізвисько Моторола, якого 16 жовтня підірвали в ліфті. Він пригрозив розплатою всій Україні.
Новину повідомляє «Преса України».

Гіві назвав ліквідацію його соратника і друга Мотороли світовим злочином. Той, хто винен в ньому, розплатитися за цей вчинок, пообіцяв бойовик.

«Хто б це не зробив, вони будуть розплачуватися. Вся Україна. Ми будемо захоплювати кожне місто. Я буду рівняти їх з землею за цього друга. Ну а Сеня... я знаю, що він завжди буде поруч з нами», - сказав Гіві.

Говорячи про Моторолу, він згадав останній спільний бій зі своїм соратником. Каже, що це була атака на Донецький аеропорт. За словами лідера «Сомалі», робота в парі вдавалася їм краще, ніж окремо.

«Що відрізняло його, так це нестандартне мислення. Це його винахід. Навіть ось останній безпілотник і все інше... І в аеропорту теж саме. Чим ми один одного доповнювали - обидва завжди міркували нестандартно. Незручно для противника, не за книжками», - говорить Толстих.

За його словами, з Моторолою він підтримував зв'язок і після того, як вони роз'їхалися на різні ділянки фронту. Вони телефонували один одному і спілкувалися. Смерть Павлова Гіві називає великою втратою для всієї «ДНР».На платформі Blogger.