Titulo

Як уникнути інфаркту і інсульту


Для того, щоб у старості не померти від хвороб серця і ССС, необхідно виконувати одну просту рекомендацію – регулярно робити легку зарядку. Сообщает http://www.uanews24.info/На думку канадських кардіологів, щоб уникнути або помітно зменшити ризик інфаркту або інсульту у літньому віці, не обов’язково бути спортсменом. Потрібно займатися самими простими фізичними вправами або зарядкою, заявляють канадські кардіологи.

“Це хороша новина для людей з уже наявними проблемами з серцем, кому важко постійно займатися аеробікою, зарядкою або підтримувати інші форми фізичної активності. Навіть невелике поліпшення їх фізпідготовки буде достатньо для того, щоб різко знизити шанси виникнення інсульту або інфаркту “, – заявив учений Деніел Курнье з університету Монреаля (Канада) в статті, опублікованій вJournal of Cardiopulmonary Rehabilitation and Prevention.

Спільно з колегами канадець прийшов до такого висновку, провівши невелике дослідження. 200 літніх чоловіків і чотири десятки жінок, які пережили інсульт, погодилися пройти найпростішу перевірку їх фізпідготовки – покрутити педалі на велосипеді-тренажері, під час чого вчені стежили за станом їх серця, судин і інших частин тіла.

Люди з відносно нормальним рівнем фізпідготовки, набагато краще справлялися з навантаженнями, ніж всі інші учасники експерименту, що сприятливо позначилося на роботі серця. Кардіологи стверджують, що це в кілька разів знижує вірогідність повторного серцевого нападу або інсульту.

Секрет простий: здорова людина повинна витрачати по 150 хвилин щотижня на легкі фізичні вправи. Нагадаємо, всього 20-хвилинні регулярні катання на велосипеді здатні вдвічі скоротити ризик серцевих захворювань. Цей факт з’ясувався в ході досліджень, що тривали 14 років.
На платформі Blogger.