Titulo

Представники профспілок вважають, що сьогодні не відбувається жодних реформ, - нардеп

До фракції "Батьківщина" звернулися представники Профспілок України з проханням провести зустріч для обговорення бюджету на 2017-й рік та пропозицій, які надала фракція в парламент.
Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат Вадим Івченко. Сообщает http://uainfo.org/

"На їх погляд - найбільш грунтовними були саме пропозиції від "Батьківщини". Представники всіх 47 профспілкових організацій зібрались сьогодні на зустріч з депутатами фракції", - зазначив політик.

Читайте також: Простий фермер зацікавлений в прозорому та зрозумілому податковому адмініструванні

На зустрічі депутати фракції прокоментували свої пропозиції до бюджету 2017, а також шляхи отримання додаткових коштів та принцип їх розподілу. Зі свого боку, профспілки обіцяли надати свої пропозиції по галузям. 

"Під час діалогу виступали представники медиків та аграріїв які критично незадоволені цифрами бюджету на свої галузі. Також освітяни висловили побажання розділити медичні та освітні дотації, оскільки вже зареєстровано багато зловживань, зокрема на місцевому рівні. Представники металургійної та вугільної галузей взагалі вважають, що сьогодні не відбувається жодних реформ, а тільки лишень зростає заборгованість по зарплатам", - сказав народний депутат. 

За підсумками співпраці фракція "Батьківщини" та Профспілки України оприлюднять спільну резолюцію.
На платформі Blogger.