Titulo

Вона втратила 89 кілограмів за півтора року і змінила лише одну річ у своїй дієті …

Ожиріння – на сьогоднішній день одне з найсерйозніших захворювань, від якого страждають з кожним днем все більша кількість людей, стверджує джерело.
Так ось, нам би хотілося сьогодні поділитися реальною історією життя жінки, яка страждала на ожиріння. Колись вона важила 150 кг, а після пологів ще й піднабрала через постійне переїдання. Сообщает http://blyskavka.top/

І всього лише невелике коректування дієти і їй вдалося скинути 89 кг за не настільки великий період часу. Інакше, їй залишалося б жити не більше року.

Крім проблеми ожиріння, їй довелося зіткнутися з труднощами при ходьбі, а також болем у спині.

Але, одумавшись, вона взяла себе в руки та почала піклуватися про своє здоров’я, щоб вижити. Вона стала харчуватися виключно корисною їжею і робила кардіо вправи 3 рази на тиждень.

Уникаючи їжі, багатої вуглеводами і цукром, всього за півтора року, ця жінка зуміла втратити 89 кг. Кожен день харчувалася згідно такого плану дієти:

Сніданок

два яйця
гриби
помідори
закінчувався сніданок зеленим пюре (зі свіжих сезонних овочів і з невеликою кількістю води)
Обід

варена або запечена картопля з перцем чилі
1 шматочок житнього хліба
свіжі зелені овочі (броколі, капуста, огірки, листя салату і т.д.)
запечена риба або курячий стейк
Перекус

знежирений йогурт або якісь фрукти
Вечеря

спагетті або макарони з нежирним видом сиру і томатним соусом
свіжі зелені овочі
Через півтора року, ця жінка досягла своєї мети. «Центр лікування ожиріння» навіть удостоїв її звання «Жінка року». В даний час, завдяки цій дієті, ця жінка здорова, щаслива, і знаходиться у відмінній формі.
На платформі Blogger.