Titulo

А как это по ощущениям, сосать х…й”?, – литовський журналіст зганьбив кремлівського пропагандиста (відео 16+)


Кореспондент “Новой газеты” Євген Тітов взяв інтерв’ю у пропагандиста російського федерального каналу “Росія-1” Олександра Бузаладзе, який робив сюжет про Форум вільної Росії в Литві.
У Бузаладзе поцікавилися тонкощами його роботи і той пояснив, що його помітили бо він “вантажник”, Сообщает  http://www.amn.com.ua/

Потім Тітов поцікавився, чи є сюжети каналу “Росія-1” продуктами креативу ведучих, чи їм дають завдання на планерці. “Это мой внутренний порыв, я убежденный. Я защищаю власть, я работаю на власть, я работаю на государственном канале”, – запевнив Бузаладзе. Він також заявив, що є кореспондентом, в сюжетах якого редактор “ніколи нічого не викреслює”. 
Потім Тітов несподівано поцікавився у Бузаладзе, – “а как это по ощущениям, сосать х…й”. Той обурився і відразу запідозрив, що провокаційну частину бесіди Тітов виріже і покаже тільки його реакцію. “Я не ожидал что вы такой невоспитанный, что вы используете матерщинные слова в своем лексиконе по отношению к своим коллегам”, – поскаржився Бузаладзе. “Вам большое спасибо за интервью. Чемодан, вокзал. Там есть литовская почта, там для вас телеграмма от Геббельса”, – підсумував Тітов.
 Увага, у відео присутня ненормативна лексика! Бузаладзе до 2011 року був кореспондент програми “Вести”, а потім став керівником власної авторської програми. Зокрема, він робив сюжети про проросійських терористів на Донбасі, в яких розповідав про їх “героїчний характер” і заявляв, що “українська армія готова з легкістю вбивати своїх колишніх громадян і їхніх дружин і матерів”.
На платформі Blogger.