Titulo

На руках Валентини Матвієнко кров 10 тисяч українців

Леніна намагаються поховати з дня його смерті. Проте кожна спроба віддати тіло землі, як вимагає звичай, наштовхується на політичну доцільність. Однак причина не лише в ній.
За наказом Леніна було страчено 47 тисяч священиків. Тож коли прийшов час червоного ката, смерть виставила перший рахунок. Наслала 40 болісних нападів з викручуванням рук і ніг. По одному — за кожну тисячу священиків. А за 7 тисяч найбільш праведних Ленін карається досі. Його не приймають ні небо, ні земля. Сообщает http://gazeta.ua/

Валентина Матвієнко — персона набагато дрібнішого калібру. Але за діяннями — родичка Леніна. Можна сказати, рідна онука. Земля, що народила й у світ пустила, прокляла її за життя.

Кар'єру українка Матвієнко зробила в Московії. Пройшла шлях від першого секретаря Ленінградського обкому комсомолу до керівника Ради Федерації РФ. Отримала третю за рангом посаду в Росії 2011-го. На голову заслабла чи такою й була, але 1 березня позаторік благословила свого войовничого президента й армію на криваву війну з Україною.

"Як вона могла? Вона ж тут народилася! Пам'ять батьків своїх зрадила! Сука! Сука!" — кричали тоді на вічі жителі міста Шепетівки на Хмельниччині. Прокляли колишню землячку й оголосили їй довічну ганьбу.

"Мені соромно за вас, Валентино Матвієнко, я ж з вами зустрічався, коли ви приїжджали в Черкаси. Кривдно за ваших родичів, які ще живуть у нас. Тут ваша школа, училище, повітря дніпровське — ви ж виросли на цьому", — марно гукав до совісті чиновниці митрополит Черкаський і Канівський Української православної церкви Московського патріархату Софроній.

Можна поспівчувати сліпому. Вибачити обдуреного пропагандою. ­Зрозуміти злиденного, якого на війну погнав голод. Але ж голова Ради Федерації — у колі втаємничених.

Вона знає, що насправді відбувається на новій батьківщині й далеко за її межами. Тож коли пані з такою високою державною посадою заявляє, що в Києві запанувала нацистська ідеологія — вона творить підлість.

Коли стоячи аплодує крадіжці в України Криму — вона творить зраду.

Коли разом із Путіним посилає війська на Донбас — творить злочин.

Минулого четверга спікер Ради Андрій Парубій назвав Валентину Матвієнко воєнним злочинцем. Вона винна у смерті понад 10 тисяч українців, серед них — майже 100 дітей. Воєнні злочини не мають терміну давності.

У вівторок на сайті глави нашої держави опубліковано список громадян України, РФ і суб'єктів із так званих ДНР-ЛНР, стосовно яких запроваджено санкції. Голові Ради Федерації РФ заборонено в'їзд до країни, де вічним сном спочиває її мати.

Заборона стосовно Валентини Матвієнко має діяти не в межах указу президента від 17 жовтня. Вона має бути довічною — так, як вирішив народ. Зрадниці з кров'ю на руках нема чого робити ні на землі українській, ні в її священних глибинах.
На платформі Blogger.